DAHUA LM22-B201S monitor 22" IPS 1920x1080 250cd audio
Kód: 1721248
Neohodnoceno
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
Monitor DAHUA LM22-B201S s úhlopříčkou 21,45" nabízí IPS panel, Full HD rozlišení, obnovovací frekvenci 75 Hz a integrované reproduktory pro kvalitní obraz i zvuk
Detailní informace
Doručení do druhého dne
Doručení do druhého dne
při objednání do 9:00
Garance doručení
Garance doručení
naše skladová dostupnost je přesná
Výdejní místa
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Detailní popis produktu
IPS monitor s úhlopříčkou 21,45" nabízející Full HD rozlišení 1920 × 1080 obrazových bodů s poměrem stran 16 : 9. Disponuje kontrastním poměrem 1000 : 1, jasem 250 cd/m2, dobou odezvy 5 ms a obnovovací frekvencí 75 Hz. Potěší také pozorovací úhly 178° horizontálně i vertikálně. O ozvučení se postarají integrované reproduktory s celkovým výkonem 2 W. Monitor je vhodný i pro instalaci na stěnu díky standardu VESA 75 × 75 mm.
Součástí balení je HDMI kabel.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Typ panelu: IPS
Úhlopříčka: 21,45"