SENCOR SLE 24S801TCSB smart TV 24" 60cm
Kód: 35057571
Neohodnoceno
Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
Detailní informace
Doručení do druhého dne
Doručení do druhého dne
při objednání do 9:00
Garance doručení
Garance doručení
naše skladová dostupnost je přesná
Výdejní místa
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Detailní popis produktu
webOS SMART TV 22
Wi-Fi a Bluetooth
Úhlopříčka displeje 60 cm (24"), HD Ready rozlišení
DVB-T/T2/C/S/S2 tunery
Obraz:
Úhlopříčka displeje 60 cm (24")
HD Ready rozlišení
Rozlišení 1366 x 768 pixelů
HDR 10 - 1,07 miliardy barev
D-LED
Jas 180 cd/m2
Odezva 11,5 ms
Široký pozorovací úhel 178°/178°
Digitální hřebenový filtr (DCF)
Dynamické potlačování šumu (DNR)
Adaptivní odstranění prokladu (DMDI)
Čipset a paměti:
CPU: ARM Quad Core CA75/CA55
GPU: IMG BXE4
ROM: 1 GB
RAM: 8 GB
SMART rozhraní:
webOS SMART TV 22 rozhraní
HBO MAX, DISNEY+, Netflix, Prime Video, Youtube, Spotify, Deezer
Aplikace O2 TV
LG ThinQ s aplikací na chytrý telefon
HbbTV (Hybrid Broadcast Broadband TV)
Konektivita:
Vestavěný Wi-Fi modul (2,4/5 GHz)
Miracast
Bluetooth 5.0 s podporou LG Sound Sync
AI ThinQ - hlasový asistent (Magický ovladač není součástí balení)
Příjem signálu:
DVB-T2 (H.265, max. 1366 x 768/60p)
DVB-T
DVB-C
DVB-S2 (H.265, max. 1366 x 768/60p)
Skylink FastScan ladění*
Zvuk:
Výstupní výkon 2 × 8 W
Dolby Digital Plus
Ekvalizér
Vstupy a výstupy:
3× HDMI CEC (1 × ARC), AV in, RJ45, optický výstup, 2x USB 2.0 (5 V ? 0.5 A), sluchátkový výstup 3,5 mm Jack
HDMI CEC SIMPLINK
Rozhraní CI+
Přehrávané formáty:
Video: AVI, MP4, MPG, MKV, MOV, DAT, VOB
Audio: MP3, M4A AAC
Obrázky: JPEG, JPG, PNG
Ostatní:
OSD: EN, CZE, POL, HUN, SVK, GER, FRE, ITA, SPA, GRC, HRV, SRP, BUL, SLV, LIT, RUS, DUT...
Elektronický programový průvodce EPG
Teletext
Hodiny, časovač
Rodičovský zámek
Hotelový režim
Obsah balení: základní ovladač, rychlý průvodce, stojan
Napájení, spotřeba a rozměry:
Napájení: AC ~110-240V, 50/60 Hz
Rozměry se stojanem: 552 x 372 x 154 mm
Rozměry bez stojanu: 552 x 330 x 82 mm
Hmotnost: 2,4 kg
VESA: 100 x 100
Vlastnost Hodnota
Energetická třída E
Smart TV Ano
Typ obrazovky LED
Výkon reproduktorů 16 W
Kvalita obrazu HDR10
Úhlopříčka v palcích 24 "
Úhlopříčka v cm 60 cm
Rozlišení HD READY 1366x768
Doba odezvy 11,5 ms
Tuner pozemní TV (DVB-T) DVB-T/T2
Tuner kabelové TV (DVB-C) DVB-C
Satelitní tuner (DVB-S) DVB-S/S2
USB ANO
Záznam TV vysílání na USB Ne
Operační systém WEBOS
Slot pro paměťovou kartu Ne
Pozorovací úhel 178°/178°
Vestavěné DVD Ne
Časovač vypnutí Ano
DLNA Ne
Ethernet (LAN) Ano
WiFi INTEGROVANÁ
CI slot Ano
Komponentní vstup YPbPr Ne
Připojení sluchátek Ano
Počet HDMI 3
Výška 37,2 cm
Šířka 55,2 cm
Hloubka 15,4 cm
Barva ČERNÁ
Rozměry bez podstavce (VxŠxH) 330 x 552 x 82 mm